„Kautra“ atnaujino bilietų pardavimo sistemą

balandžio 01 04:28 2014 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika

Kaune įsikūrusi bendrovė „Kautra“, įvertinusi sukauptą patirtį ir klientų atsiliepimus, atnaujino bilietų pardavimo sistemą. Dabar internetu galima ne tik įsigyti autobusų bilietus, bet ir pasirinkti tinkamiausią maršrutą su persėdimais.

„Stengiamės nuolatos prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų. Patobulinta sistema tapo funkcionalesnė: vartotojui suteikiama galimybė neišėjus iš namų pasirinkti kelionę su persėdimu. Atnaujinta informacijos ir bilietų įsigijimo svetainė autobusubilietai.lt – patogesnė ir aiškesnė vartotojui. Įvedus išvykimo bei atvykimo vietą, datą bei laiką, kompiuteris išsyk apskaičiuoja tinkamiausią maršrutą bei nurodo kelionės trukmę“, – aiškina bendrovės „Kautra“ Rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

Pasak jo, sistema nuolatos tobulinama. Vartotojams naujoji sistema būtų dar vertingesnė, jei parduodami bilietus į savo aptarnaujamų maršrutų autobusus, ja naudotųsi daugiau vežėjų.

„Dar neturime visų priemiesčio maršrutų. Gaila, tačiau rajonai, kurie neprisijungę prie bilietų pardavimo sistemos autobusubilietai.lt, duomenų mums nepateikė. Tačiau juk keleiviui nesvarbu, kokio vežėjo autobusu jam važiuoti – jam svarbu pasirinkti tinkamiausią važiavimo laiką bei geriausią maršrutą“, – aiškina G. Pakusas.

Jo teigimu, norėdamas susirasti maršrutą, kuris jam tiktų labiausiai, keleivis turėtų nurodyti kuo tikslesnį laiką, kada jam reikia važiuoti. Tuomet gaunama informacija yra tiksliausia.

„Dar viena naujovė – keleivis gali pakeisti ar grąžinti bilietą, taip pat pakeisti išvykimo laiką. Nuolat geriname paslaugas keleiviams, stengiamės, kad su mumis važiuojantys žmonės patirtų kaip įmanoma mažiau nepatogumų“, – teigia G. Pakusas.

Pastaruoju metu portalas autobusubilietai.lt tampa vis populiaresnis. Kiekvieną mėnesį jame apsilanko daugiau nei 350 tūkst. lankytojų.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.