„Kautra“ sėkmingai įvykdė įsipareigojimus „EuroBasket 2011“

rugsėjo 29 03:43 2011 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika

Keleivių vežimo bendrovė „Kautra“ sėkmingai įvykdė visus savo įsipareigojimus 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011“) organizatoriams. Tai užfiksuota oficialiuose dokumentuose, kurie buvo pasirašyti antradienį.

„Kautra“, laimėjusi viešąjį konkursą, rugpjūčio 28–rugsėjo 19 dienomis 48-niomis transporto priemonėmis vežiojo krepšinio komandas visais trimis Europos pirmenybių etapais. 24 rinktinių reikmėms buvo skirti 24 nauji automobiliai „VW Multivan“ ir 24 dideli turistinės klasės autobusai, iš kurių 16 buvo visiškai nauji. Transporto priemones aptarnavo 122 darbuotojai, o autobusai nuvažiavo daugiau kaip 100 tūkst. kilometrų.

„Kautra“ taip pat sėkmingai organizavo sirgalių vežiojimą į arenas. Daugybė sirgalių iš Lietuvos ir kitų šalių, įsigiję bilietus internetu, važiavo į arenas ir vėlyvą vakarą po paskutinių varžybų grįžo atgal autobusais. Kelionės bilieto kaina, nepaisant vėlyvo vakaro ir čempionato karštligės, buvo tokia pati kaip eilinę dieną važiuojant „Kautros“ maršrutiniu autobusu.

23 dienas ir naktis autobusų ekipažai tiksliai ir nepriekaištingai vežiojo stipriausias Senojo žemyno rinktines pagal griežtai nustatytą tvarkaraštį. Tokios apimties specializuotus vežiojimus „Kautra“ vykdė pirmą kartą ir atliko tai sėkmingai.

„Padedant „Kautros“ transporto organizatoriams, pasibaigus paskutinėms dienos varžyboms, jau vėlyvą vakarą būdavo tiksliai ir aiškiai sudėliojami komandų vežiojimo tvarkaraščiai kitai dienai. Iš komandų nesulaukėme pastabų dėl transporto organizavimo, nors tokios apimties projektą ir mes, ir „Kautra“ vykdė pirmą kartą“, – sakė „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vadovas Mindaugas Špokas.

„Sėkmingą darbą per čempionatą lėmė profesionalus pasirengimas, atsakinga komanda, atsakomybės nestokojantys projekto partneriai: UAB „Autojuta“, pateikusi aukščiausios klasės naujus automobilius „VW Multivan“ bei keleivių vežimo bendrovės Klaipėdos autobusų parkas ir „Busturas“ iš Šiaulių“, – sakė „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

„Nuoširdžiai dėkojame prie sėkmingo ir sklandaus darbo daug prisidėjusiems policijos pareigūnams ir jų darbo organizatoriams. Jų dėka, autobusai galėjo laiku, saugiai ir be trukdžių pasitikti komandas oro uostuose, tiksliu laiku nuvežti į rungtynių ir treniruočių arenas“, – sakė „Kautros“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

„Kautros“ vadovai patvirtino, kad be moralinio pasitenkinimo tinkamai prisidėjus prie sklandaus čempionato organizavimo, bendrovei šis projektas buvo sėkmingas ir komerciškai.

Darbų baigimo proga antradienį partneriai apsikeitė suvenyrais ir nusifotografavo prie istorija tapusio autobuso.

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.