Keleivių vežėjo parinkimo peripetijos Tauragėje

birželio 28 05:05 2017 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika Lankytojai Patirtis

Tauragės rajono savivaldybė, siekdama parinkti vežėją, kuris veš keleivius miesto bei priemiesčio maršrutais, paskelbė tarptautinį viešųjų pirkimų konkursą. Norą dalyvauti konkurse pareiškė trys dalyviai: UAB Tauragės autobusų parkas, „Vlasava“ bei AS „Liepajas autobusu parks“.

Įvertinus dalyvių paraiškas paaiškėjo, kad ekonomiškai geriausią pasiūlymą pateikė Tauragės autobusų parkas. Toliau išsirikiavo „Vlasava“ bei „Liepajas autobusu parks“.

Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius sako, jog antrąją ir trečiąją vietas užėmusių įmonių pasiūlyti įkainiai Tauragės rajono savivaldybės netenkino. Buvo numatyta, kad įkainiai už kilometrą neturėtų viršyti vieno euro. Tačiau vienas iš privačių vežėjų konkurso rezultatus apskundė teismui.

„Mūsų buvo paprašyta pagrįsti pasiūlytą vežimo kainą, mes ją pagrindėme. Gaila, kad konkurentų noras ateiti į rinką bet kokia kaina gali kainuoti mums galimybę įsigyti naujų, ekologiškų autobusų už Europos Sąjungos lėšas“, – kalba R. Martinavičius.

Teismo sprendimas turėtų būti paskelbtas artimiausiu metu.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka