„King Long Smart Bus MC“ pelnė Vokietijos „Red Dot“ apdovanojimą

10 birželio 03:40 2024 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

2024 m. birželio 6 d. oficialiai paskelbti „Red Dot“ apdovanojimai, dar žinomi kaip pasaulinės dizaino industrijos „Oskaras“. Tarp geriausių dizainų išskirtas „King Long’s MC Smart Bus“, laimėjęs  2024 m. „Red Dot“ dizaino koncepcijos apdovanojimą.

„Red Dot“ dizaino ekspertai iš viso pasaulio visapusiškai vertina tokius aspektus kaip kūrybiškas dizainas, vartotojo patirtis, gaminio kokybė ir praktiškumas. Žiuri įvertno „King Long“ ketinimus kurti technologines naujoves mokslinių tyrimų ir dizaino srityje.

MC skiriasi nuo „dėžutės“ tipo autobuso kėbulo dizaino. Jį kuriant semtasi patirties iš tradicinės kinų kultūros elementų, tokių kaip kaligrafija ir klasikinis šokis. „Išlenktas“ dizainas dera su aptakiomis, ištisinėmis autobuso linijomis. Dizainas įkūnija tiek jėgą, tiek grakštumą, vizualiai atspindi kinų kultūrą.

Interjero dizainas tęsia išorės dizaino tradicijas. Derinamas moderniai ir minimalistiniai elementai, funkcionalumas sklandžiai integruojamas į estetiką, taip sukuriant šiltą atmosferą, kur pasiekiama formos ir funkcijos pusiausvyra.

„King Long MC“ 2024 m. laimėjęs „Red Dot Design Concept“ apdovanojimą – tai naujovė autobusų pramonės dizaino estetikoje. Per visiškai naują dizaino filosofiją ir technologines priemones jis demonstruoja naują „King Long“ kiniškos savasties suvokimą bei dizaino ir technologijų susiliejimą.

eBus.lt

chinabuses nuotraukos