Londono autobusuose nebepriima grynųjų pinigų

liepos 09 03:37 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Didžiosios Britanijos sostinėje už kelionę autobusais jau nebegalima susimokėti grynaisiais. Kaip tvirtina miesto Transporto departamento atstovai, toks sprendimas padės kasmet sutaupyti iki 24 milijonų svarų sterlingų.

Jau nuo šios savaitės keleiviai už kelionę autobusais galima susimokėti tik „Oyster“ kortele, bekontaktėmis kortelėmis ar lengvatiniais bilietais.

Pastaruoju metu vis mažiau londoniečių už kelionę autobusais mokėjo grynaisiais pinigais. Prieš 10 metų tokiu būdu už kelionę atsiskaitydavo kas ketvirtas keleivis, dabar tokių tebuvo vos 1 proc.

Nepaisant to, sprendimas atsakyti grynųjų pinigų autobusuose sulaukė visuomenės nepasitenkinimo. Apklausus 37 tūkst. londoniečių paaiškėjo, kad kas trečias pasisako už atsiskaitymo grynaisiais pinigais grąžinimą.

Kad nuramintų miesto gyventojus, Transporto departamentas sumanė akciją kortelių „Oyster“ turėtojams, pavadintą „One More Journey“. Kortele galima susimokėti ir už kelionę traukiniu, net jei joje nėra pakankamai pinigų.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.