Naujas autobusas – dar vieno Lietuvos keleivių vežėjo parke

01 rugpjūčio 04:37 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Liepos mėnesį atsinaujino dar vienas šalies autobusų parkas. Privatus Druskininkų vežėjas įsigijo naują „Isuzu Visigo“ autobusą.

 

 

 

 

Iš pradžių bendrovė „Saločiai ir parteriai“ suteikė galimybę Druskininkų autobusų parkui transporto priemonę išbandyti. Maždaug po dviejų savaičių bandymų druskininkiečiai nusprendė autobusą įsigyti. „Atsivežėme naują „Isuzu Visigo“ kaip demonstracinį, kad Lietuvos vežėjai galėtų įvertinti jo galimybes. Džiaugiamės, kad autobusą nupirko pirmasis jį išbandęs vežėjas“, – sako bendrovės „Saločiai ir partneriai“ pardavimų vadovas Vygantas Šulga.

Jo teigimu, tokį greitą Druskininkų autobusų parko vadovų apsisprendimą lėmė tai, kad nauju autobusu buvo labai patenkinti tiek vairuotojai, tiek keleiviai. Keleiviai išlipdami dėkojo už patogią kelionę.

„Isuzu Visigo“ – 9,5 m ilgio, jame 37+1+1 sėdimos vietos. Autobuso gale sumontuotas „Cummins“ variklis. Salone daug erdvės, keleivių sėdynės patogiai atsilenkia bei pasistumia praėjimo link, jos plačios, minkštos. Priekyje – „Isuzu Visigo“ modeliui būdingas panoraminis stiklinis stogas. Be to, autobuse integruotas šaldytuvas, kavinukas.

„Vairuotojai labai gerai atsiliepė apie savo darbo vietą. Visi mygtukai patogiai išdėstyti skydelyje, komfortiška ir sėdynė“, – pabrėžia V. Šulga.

Be kitų privalumų, „Isuzu Visigo“ dar ir ekonomiškas – 100 km jis sunaudoja vos 20-21 l degalų.

„Pastaruoju metu savo klientams taikome vis daugiau akcijų: apmokame vienerių metų lizingo palūkanas, civilinės atsakomybės draudimą už pirmuosius metus, taip pat taikome parduodamiems autobusams ekspozicijos kainą. Džiaugiamės, kad į Lietuvą atvykusio „Isuzu Visigo“ demonstracinis turas buvo toks trumpas“, – sako V. Šulga. Jis žada, kad netrukus į Lietuvą atvyks ir daugiau „Isuzu“ autobusų.

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ nuotraukos

  • apie-is-vis1
  • apie-is-vis
  • apie-is-vis3
  • apie-is-vis5
  • apie-is-vis4