Nauji autobusai – dar viename Lietuvos mieste

23 sausio 05:34 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Naujosios Akmenės vežėjai įsigijo du naujus ISUZU autobusus. Jie veš keleivius tarpmiesčio maršrutais į Kauną, Klaipėdą, taip pat – rajono keliais.

 

 

Naujosios Akmenės autobusų parką papildė „ISUZU Visigo“ ir „ISUZU Turquoise“. Pirmajame autobuse telpa 37 keleiviai, yra viena vieta gidui, antrajame – 31 sėdima vieta ir viena vieta gidui.

Abiejuose autobusuose įdiegtos naujausios technologijos, jie atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus. Abiejuose – varikliai, atitinkantys Euro 6C emisijos standartus, taupantys degalus.

Patogi vairuotojo darbo vieta – sėdynė pneumatinė, su porankiais. Pavarų dėžė – automatinė, ergodinaminė. Labai patogiai išdėstyti ir reikiami mygtukai prietaisų skydelyje. Specialiai pagaminti laikikliai kasos aparatams.

Už vairuotojo nugaros – plastikinė sienelė, kad vairuotojo kabina būtų atskirta nuo salono. „Visigo“ autobuse vairuotojas švieslentėje mato, kiek keleivių sėdi sėdimose vietose, kiek iš jų yra prisisegę saugos diržais.

Autobusai patogūs ir keleiviams. Sėdynės – ergonomiškos, pritaikytos prie nugaros išlinkimo. Ties kiekviena – atlenkiamas staliukas bei kišenėlė žurnalui įsidėti. Sėdynės patogiai atsilenkia, tad keleivis per ilgesnę kelionė turės galimybę nusnausti. Abiejuose autobusuose – erdvios bagažinės daiktams susidėti.

Be to, abiejuose autobusuose instaliuotos „Hanover Displace“ gamintojo švieslentės ir užprogramuoti visi reikiami maršrutai. Keleiviu patogumui autobusų parko darbuotojai žada įdiegti ir nemokamą Wi-Fi internetą.

Bendrovė „Saločiai ir partneriai“ pateikė autobusus Naujosios Akmenės vežėjams jau pažymėtus parko simbolika, tad keliuose jie bus gerai atpažįstami. „Džiaugiamės, kad mūsų autobusai važinės dar viename Lietuvos mieste. Dalyvaudami viešųjų pirkimų konkurse, pasiūlėme kainą kartu su TPCA IR Kasko draudimais bei lizingu. Manau, kad konkursuose sėkmė mus lydi todėl, kad turime ilgamečius partnerius – BTA draudimą bei kompaniją „Uni Credit Leasing“. Patikimus partnerius turėti labai svarbu, nes vien tik pasiūlyti autobusus už gerą kainą nebepakanka. Labai svarbu, kad pasirinkti partneriai taikytų klientui palankią kainodarą“, – aiškina ISUZU autobusų pardavimo vadovas Vygantas Šulga.

Prie to, kad mieste atsirastų nauji autobusai, prisidėjo ir Naujosios Akmenės vadovai. Jų siekis – kad gyventojai būtų vežami patogiu ir saugiu viešuoju transportu.

Į Naująją Akmenę atvykusius naujus autobusus priėmė ir miesto valdžios atstovai su meru Vitalijumi Mitrofanovu. „Mūsų nedidelis miestas neturi tiek galimybių, kiek didieji Lietuvos miestai, tačiau pagal išgales stengiamės kiek įmanoma pagerinti gyvenimo sąlygas rajono gyventojams. Nauji autobusai taip pat prisidės prie geresnės gyvenimo kokybės“, – kalbėjo miesto meras.

Naujosios Akmenės autobusų parko vadovas Darius Janušauskas primena, kad naujų autobusų parke nebūta apie dvidešimt metų. Vežėjai įsigydavo tik pavažinėtų transporto priemonių. „Puiku, kad sulaukėme savivaldybės tarybos pritarimo dėl naujų autobusų pirkimo. Kol kas sunku pasakyti, kaip seksis eksploatuoti įsigytąsias transporto priemones, tačiau puiku, kad pagaliau galėjome nusipirkti naujų autobusų, kuriais keleivius vešime saugiau ir patogiau”.

Naujieji autobusai ne tik veža keleivius į didžiuosius miestus ir rajono maršrutais – juos vietos gyventojai, bendruomenių atstovai, mokiniai galės nuomotis kelionėms po Lietuvą ar į užsienį.

eBus.lt

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ nuotraukos

 

 

 

 

 

 

  • akmene1
  • akmene
  • akmene2
  • akmene7
  • akmene6
  • akmene3
  • akmene5
  • akmene4