NExT modulinės transporto priemonės, skirtos ateities viešajam transportui

07 rugpjūčio 04:35 2023 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Įdomybės Lankytojai

„Next Modular Vehicles“ yra pirmoji elektrinė modulinė transporto priemonė, kurią galima pritaikyti įvairiems poreikiams. Koncepciją sugalvojo Italijos įmonė NExT, kurią įkūrė fizikos ir pramoninio dizaino absolventas Tommaso Gecchelin.

„Next Modular Vehicles“ tikslas yra atitikti įprastus viešojo transporto poreikius. Transporto priemonė gali būti naudojama kaip vienas „vagonas“, arba prijungta prie kitų modulių, priklausomai nuo transporto poreikio tuo metu.

Piko valandomis transporto priemonė gali pradėti kelionę su 5 ar daugiau prijungtų modulių, kad būtų patenkinta didžiausia paklausa. Priklausomai nuo jų kiekio, transporto priemonė gali siekti 18 m autobuso ar net tramvajaus ilgį.  Ne piko metu gali važinėti iš 2 arba 3 modulių sudaryti „traukinukai“.

„Paradigma Management Consultancies LLC“ ir jos partneriai prisidės prie naujos transporto priemonės išleidimo į gyvenimą. Investicijų sulaukta ir iš Jungtinių Arabų Emyratų.

„Šis susitarimas yra svarbus žingsnis NExT, kaip konkretaus ateities viešojo transporto sprendimo, augimo link“, – aiškina Tommaso Gecchelin, NExT įkūrėjas, generalinis direktorius. „Didžiuojamės ir dėkojame už šią partnerystę, kurios tikslas – pakeisti mobilumą su nauja transporto priemone, kuri yra lankstesnė už dabartines transporto priemones“.

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie savo tvirtą partnerystę su NExT“, – sako Antonio Guadagnino, „Paradigma Management Consultancies LLC“ partneris. „Laikomės jos vizijos, siekdami prisidėti prie tvaraus vystymosi tikslų. NExT yra revoliucinė mobilumo sistema, kurios tikisi daugelis miestų ir kurią tarptautiniai ekspertai laiko efektyvumo ir spūsčių mažinimo etalonu“.

eBus.lt