Policija skatino autobusais keliauti saugiau

25 spalio 03:11 2018 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika Lankytojai Patirtis

Ankstų trečiadienio rytą Kauno autobusų stotyje buvo skiriama ypatingai daug dėmesio saugiam keliavimui. Vežėjų ir policijos atstovų organizuotos akcijos metu keleiviams buvo dalinami atšvaitai bei priminta apie būtinybę kelionės metu segėti saugos diržus.

 

 

 

„Ilgėjant tamsiam paros laikui norime atkreipti visų dėmesį į saugų keliavimą. Kad ir kokie modernūs bebūtų autobusai keleiviai tęsia savo keliones išlipę iš jų. Ir yra labai svarbu, kad tęsdami jie būtų gerai matomi. Ypač mažiau apšviestose vietovėse. Keleiviai teigiamai priėmė atšvaitus, dalis dar ir artimiesiems paėmė prižadėję nešioti”, – kalbėjo bendruomenės pareigūnė Reda.

Dalindami atšvaitus ir lipdami į autobusus policijos atstovai keleiviams taip pat priminė būtinybę kelionės metu segėti saugos diržus.

„Šiais metais aktyviai dirbame, primindami keleiviams apie saugos diržų svarbą. Ir šios akcijos tikslas nebuvo pagauti diržų nesegančių keleivių ar juos kaip nors įspėti. Norėjome tik dar kartą draugiškai priminti, patarti. O su policijos atstovų pagalba manau žinia dar geriau įsiminė”, – kalbėjo „Kautros” atstovas Mindaugas Sakalauskas.

Anksčiau atliktos vežėjų apklausos metu net 68% apklaustųjų minėjo, kad nesisega saugos diržų kelionės metu. Taip pat beveik pusė (48%) apklaustųjų nežino apie būtinybę segtis saugos diržus kelionės tarpmiestiniu autobusu metu.

 

Kautros informacija ir nuotraukos

 

 

  • apie-aut-k1
  • apie-aut-k2
  • apie-aut-k3
  • apie-aut-k4
  • apie-aut-k5