Pristatytas naujas „Mercedes-Benz Sprinter Minibus“

21 sausio 05:16 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

„Daimler“ koncernas pirmą kartą atnaujintus „Sprinter“ pristatė Hanoverio IAA parodoje. Neseniai „Mercedes-Benz“ pristatė naujos serijos mikroautobusus žiniasklaidos atstovams. Šiuo metu pradedami gaminti „Sprinter Transfer 23“ ir „35“, „Sprinter“ Mobility 23“ ir „Sprinter City 75“. Kiti modeliai ir „Sprinter Travel“ bus pradėti gaminti šiais metais.

 

 

 

„Mercedes-Benz“ duomenimis, „Sprinter Transfer 35“ yra „visureigis tarp mikroautobusų“. Septynių metrų ilgio mikroautobusu gali važiuoti iki 19 žmonių. Erdvę salone padidina paploninti sėdynių atlošai, taip pat – dideli langai „Sprinter Transfer“ gaminami keturių modelių, kurių ilgis svyruoja nuo 5,9 m iki 7,7 metrų. Maksimaliai salone galima vežti 22 keleivius.

„Sprinter Mobility 23“ skirtas miesto vežimams, jis yra 5,9 metrų ilgio. Autobusas pritaikytas žmonėms su negalia, salone yra speciali sistema  su šešiais integruotais fiksavimo bėgiais, kad būtų galima greitai ir lengvai pritvirtinti vežimėlius. Didesnis „Sprinter Mobility 45“ gali vežti ne daugiau kaip 19 keleivių, jame galima sumontuoti 6 vietas neįgaliojo vežimėliams.

„Sprinter City 75“ taip pat skirtas miesto vežimams, durys valdomos elektra, dvigubos. Įlipimo aukštis – tik 270 mm. Sėdynės gali būti išdėstytos įvairiais būdais, yra vieta neįgaliojo vežimėliui pasistatyti. Autobusu gali važiuoti ne daugiau kaip 26 keleiviai.

eBus.lt

Busworld.org nuotrauka