Siuntų gabenimo autobusais versle – naujovės

vasario 24 07:44 2012 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika

Siuntų vežimas maršrutiniais autobusais – sena ir tarp šalies gyventojų populiarėjanti paslauga. Keleivinio transporto įmonės ją stengiasi nuolat atnaujinti, tokiu būdu pritraukdamos daugiau klientų.

Lietuvos įmonių autobusais siuntos per trumpiausią laiką nugabenamos į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį, taip pat į Latviją, Estiją ir Vakarų Europos šalis.

Prie siuntų autobusais gabenimo sistemos prisijungia vis nauji šalies miestai. Neseniai siuntų skyrius atsirado ir Raseinių autobusų stotyje. Dabar ir šio miesto gyventojai gali perduoti siuntas į bet kurią Lietuvos vietą – net ir ten, kur nėra tiesioginio autobusų maršruto. „Pirmiausia Raseinių autobusų parkas prisijungė prie bendros bilietų pardavimo sistemos, tokiu būdu suteikdamas galimybę miesto gyventojams iš anksto įsigyti bilietą važiuoti bet kuriuo maršrutu. Raseiniškiams prisijungus prie vieningos siuntų gabenimo autobusais sistemos, jų perduota siunta nukeliaus į bet kurį šalies miestą“, – pasakoja bendrovės „Kautra“ Rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

Be siuntų gabenimo po Lietuvą, gyventojams patiko ir bendrovės „Kautra“ pasiūlyta gabenimo į Didžiosios Britanijos sostinę Londoną paslauga. „Ten, kur yra bendrovės „Kautra“ siuntų terminalai – Kaune, Alytuje, Prienuose, Kėdainiuose ir Vilkaviškyje – galima perduoti siuntą į Londoną. Išduodame oficialius dokumentus siuntėjui, taigi jam nereikia sukti galvos, ar siunta saugiai nukeliaus iki reikiamos vietos. Be to, palikęs siuntą bet kuriame iš mūsų terminalų, siuntėjas neturės galvoti, kada ir kokiu būdu ją pasiims gavėjas – tai galima padaryti siuntų terminale bet kuriuo žmogui patogiu laiku“, – aiškina G. Pakusas. Siuntos terminaluose priimamos kiekvieną savaitės dieną, nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, o prireikus ir supakuojamos.

Panaši procedūra taikoma ir siuntinį perduodant pargabenti iš Londono. Užsakius siuntos gabenimo paslaugą telefonu, kurjeris paima ją iš bet kurios miesto vietos, o Lietuvoje ją galima atsiimti bet kuriame iš siuntų terminalų.

„Mūsų paslauga nekainuoja brangiau nei kainuotų vežant neaiškių vežėjų mikroautobusais. Tačiau naudojantis siuntų gabenimo autobusais paslauga, patikimumas ir saugumas yra garantuoti“, – sako G. Pakusas.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.