Sužalotas besimušančius keleivius bandęs išskirti vairuotojas

sausio 17 06:01 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Dažnokai ginčijamasi – reikia ar nereikia vairuotojui kištis į keleivių tarpusavio konfliktus? Viena vertus, vairuotojo darbas – saugiai vežti keleivius, o ne skirti peštukus. Antra vertus, ar etiška vairuotojui stebėti, kai autobuso salone žalojami žmonės?

15-ąją per konfliktą autobuso salone sužalotas vairuotojas Izraelio Raaneno mieste. Jis nukentėjo bandydamas išskirti du susimušusius keleivius.

Remiantis turima informacija, kuomet salone susipešė du keleiviai, vairuotojas sustabdė autobusą ir pabandė peštukus išskirti. Tuomet vienas iš besimušančiųjų puolė vairuotoją peiliu.

Bandydamas apsiginti vairuotojas iššoko iš autobuso, tačiau keleivis nusekė paskui jį. Kuomet vairuotojas iššovė į orą iš asmeninio pistoleto, užpuolikas pabėgo.

Chuliganą sulaikė policininkai.Sužeistas vairuotojas paguldytas į ligoninę.

Priminsime, jog praėjusių metų gegužę peiliu buvo sužalotas ir bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ autobuso vairuotojas. Veikiausiai apsvaigęs ar turintis psichikos problemų žmogus užpuolė vairuotoją apie pusę dešimtos vakaro Sodų gatvėje, šalia miesto autobusų stoties. Vairuotojas buvo paguldytas į ligoninę.

Parengė Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.