„Sustainable Bus Awards 2022“ apdovanojimai – „Solaris“, „Isuzu“ ir „MAN“

24 lapkričio 05:45 2021 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Penktą kartą organizuojamų „Sustainable Bus Awards“ apdovanojimų laureatais tapo „Solaris Bus & Coach“, „Anadolu Isuzu“ ir „MAN Truck & Bus“.

„Solaris Urbino 15 LE Electric“ – elektrinis autobusas, kuris gali būti naudojamas ir priemiestyje. „Isuzu Kendo 13 CNG“ skirtas priemiesčio bei tarpmiesčio kelionėms, o gamtinių dujų naudojimas yra naudingas aplinkai. „MAN Lion’s Coach“ pakelia komforto ir tvarumo kartelę tolimųjų reisų autobusų segmente. Šie trys modeliai buvo apdovanoti per internetinę ceremoniją, kurią pristatė UITP ir „Busworld“, kartu su vyresniuoju žinių ir inovacijų direktoriumi Umberto Guida ir „Busworld“ rinkodaros ir komunikacijos pareigūnu Inge Buytaert.

„Solaris Urbino 15 LE Electric“ sumontuoti 6 baterijų blokai, kurių bendra galia yra 470 kilovatų/val., jis gali būti įkraunamas naudojant kištukinę jungtį. Pagal pageidavimą autobuse gali būti įrengta pantografo įkrovimo sistema. Tai – pirmasis autobusas su centriniu ZF varikliu „CeTrax“.

„Anadolu Isuzu Kendo 13 CNG“ drauge pristato ir visą saugos paketą, sudarytą iš naujausių elektroninių įrankių, taip pat automobilių parko valdymo paslaugas. Šios transporto priemonės išmetamųjų teršalų kiekis yra labai mažas dėl 320 AG CNG „Cummins“ variklio, kuris toks pat efektyvus kaip dyzelinis, tik pranašesnis ekologijos srityje.

81 proc. transporto priemonės komponentų gali būti perdirbami. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – didžiausia savo klasėje SGD bako talpa. Talpos dedamos ant stogo, taip nepadidinant bendro autobuso aukščio.

Turistinių autobusų segmente apdovanojimas atiteko „MAN Lion’s Coach“. Šis autobusas žiuri sužavėjo dėl keleto priežasčių. Ilgiausiame autobuse gali tilpti 61 keleivis, o CO2 emisija vienam keleiviui yra mažiausia. 510 AG variklis gali naudoti ir alternatyvius degalus, tokius kaip HVO ir biodyzelinas. Maksimalus sukimo momentas pasiekiamas esant labai mažam apsisukimų dažniui, o tai akivaizdžiai pagerina bendrą transporto priemonės efektyvumą.

Transporto priemonėje įrengtos visos naujausios ryšio priemonės, tokios kaip numatoma priežiūra ir automobilių parko valdymas. Jame yra visas informacinių ir pramogoms skirtų priemonių paketas kartu su naujos kartos sėdynėmis, pagamintomis iš perdirbtų medžiagų.

eBus.lt

sustainable-bus.com nuotraukos

  • 1-sust1
  • 1-sust
  • 1-sust2