Vokiečiai pagamino prabangius namus ant ratų

liepos 28 05:20 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Vokietijos kompanija „Morelo“, pagarsėjusi itin prabangiais namais ant ratų, Diuseldorfe vyksiančioje parodoje „Caravan Salon“ ketina pristatyti naują, dar prabangesnį modelį, pavadintą „Luxusliner Palace“.

 

 

 

Transporto priemonė pagaminta ant „Mercedes-Benz Atego“ važiuoklės, todėl išsaugojo nemažai mersedesams būdingų bruožų. „Luxusliner Palace“ sumontuotas 205 AG variklis, taip pat automatinė aštuonių pavarų dėžė.

Viduje gali patogiai gyventi keturi žmonės. Priekinėje dalyje erdvi svetainė su minkštais baltais ir staliuku. Per vidurį įrengta virtuvė ir sanitarinis mazgas, o gale – miegamasis su didžiule lova.

Transporto priemonės gale yra ir šildomas garažas, kur galima vežti ne tik dviračius ar skuterius, bet ir nedidelį „Smart“ automobilį.

Viduje veikia patikimos šildymo bei kondicionavimo sistemos, be to, transporto priemonės kėbulas – tarsi savotiškas termosas. Grindys ir stogas pagaminti iš ypač tvirto stiklo plastiko, panelės – „sandvich“ tipo, kur tarp aliumininių plokščių yra keturių milimetrų vandens nepraleidžiančio putplasčio sluoksnis.

Transporto priemonės kaina priklauso nuo to, iš kokių medžiagų įrengiamas jos vidus, kokio brangumo įranga montuojama. Tačiau akivaizdu, kad pigus „Palace“ nebus, jo kaina gali siekti 350 tūkst. eurų.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

  • apie-rumus
  • apie-rumus1
  • apie-rumus2
  • apie-rumus3