„Volkswagen Transporter“ bus gražesnis ir patogesnis

balandžio 10 04:31 2013 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Nauja „Volkswagen Т6” automobilių šeimyna bus atnaujinta. Naujos kartos „Transporter” pasirodys 2015-aisiais. Jau aišku, kaip atrodys atnaujinta transporto priemonė.

„Volkswagen“ nuolat siekia, kad jų gaminami komerciniai automobiliai būtų patrauklesni ir ryškesni. Kaip praneša AutoNews.ru, naujasis automobilis bus ne tik praktiškas, ergonomiškas; bus atnaujintas ir jo dizainas, kuris pasiskolintas iš „e-Co-Motion” automobilio, pristatyto 2012-aisiais. Esminė naujosios transporto priemonės savybė – siauri aštriabriauniai žibintai, kuriuos jungia radiatoriaus grotelių linija.

Remiantis išankstine informacija, furgonuose ir mikroautobusuose bus montuojamas 2,0 l benzininis 224 AG ar 2,0 l dyzelinis 231 AG variklis. Jie bus ekonomiškesni nei dabartiniai. Planuojama, kad varomi bus priekiniai transporto priemonės ratai, taip pat bus galima užsisakyti ir automobilį su visais varomaisiais ratais.

Bus patobulinta ir vairuotojo darbo vieta.

Kiek kainuos naujos kartos „Volkswagen Transporter”, kol kas neskelbiama.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.