Elektrinis autobusas aplankė Visaginą

kovo 20 04:33 2017 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Bendrovės „Meteorit turas“ iniciatyva Visagine kovo 17-ąją pristatytas elektrinis „Solaris Urbino 12 Electric“.

 

 

 

 

 

 

Visi, besidomintys ekologišku viešuoju transportu, galėjo ne tik iš arti apžiūrėti modernų autobusą, bet ir juo pavažinėti.

Pristatyme dalyvavo Visagino savivaldybės vadovai: merė Dalia Štraupaitė, administracijos direktorius Sergejus Mickevičius, jo pavaduotojas Sigitas Šiupšinskas, savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai, taip pat UAB „Meteorit turas“ direktorius Giedrius Gedžiūnas, šį pristatymą organizavęs transporto vadovas Jonas Sieliūnas.

Visagino vietinės televizijos kanalas „Sugardas TV“ penktadienio vakaro naujienas pradėjo pranešimu: „Į Visaginą atvyko ateities transportas“. Dera pridurti, kad reportaže minima ateitis nėra jau tokia tolima, kadangi Visagino savivaldybės taryba jau yra patvirtinusi elektromobilių įkrovimo prieigų Visagino mieste planą ir pritarusi projektui, tiesiogiai susijusiam su 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ tikslais.

Energetikų miesto gyventojus modernus elektrinis autobusas labai sudomino, tai buvo ypač aktualu dabar, kai mieste rengiamasi įgyvendinti projektą, populiarinantį ir skatinantį ekologiško transporto priemonių naudojimą.

„Meteorit turas“ informacija ir nuotraukos