Lietuvoje pristatytas miesto logistikos automobilis – Mercedes-Benz Citan

gegužės 02 03:05 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Vokiečių koncerno Daimler AG organizuotas renginys „Mercedes-Benz Citan Caravan 2013“ pirmadienį pasiekė ir Lietuvą. Aštuonias Europos šalis apvažiavusį naująjį miesto logistikai skirtą automobilį lietuviams buvo siūloma ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti. Renginio metu buvo pristatyti 8 skirtingų tipų bei komplektacijų Citan modeliai.

Mercedes-Benz Citan karavanas vienai dienai įsikūrė prekybos centro „Akropolis” automobilių stovėjimo aikštelėje. Nuo pirmadienio ryto čia galėjo užsukti visi, norintys ne tik iš arčiau apžiūrėti, bet ir išbandyti naująją transporto priemonę.

2012 metų rudenį oficialiai pristatytas nedidelių krovinių pervežimams skirtas automobilis Citan po truputį tampa nepakeičiamu miesto transporterių segmente ir užima vis didesnę rinkos dalį. Pasak oficialaus Mercedes-Benz atstovo „Silberauto” direktoriaus Rimanto Stankevičiaus, šis miesto logistikos automobilis gali būti pritaikomas bet kokiam darbui: tiek žmonių vežimui, tiek vidutinių krovinių gabenimui. „Citan laikomas idealiu pagalbininku miesto eisme. Šis modelis buvo kuriamas atsižvelgiant į įvairius kliento poreikius, todėl, nepaisant kompaktiškų automobilių išmatavimų, galima pasirinkti tiek mažesnę, tiek didesnę erdvę kroviniams. Taip pat klientas gali pasirinkti ir skirtingos masės, ilgio bei komplektacijos modelius”, teigia R. Stankevičius.

Citan pasižymi tipiškomis Mercedes-Benz ženklo savybėmis – kokybe, ekonomiškumu, saugumu, puikiu valdymu, mažu degalų suvartojimu ir žema CO₂ emisija. Tai ilgaamžiškas ir tvirtas automobilis. Taip pat kuriant šią transporto priemonę neapasieita ir be naujausių technologijų. Šį automobilį galima rinktis su dyzeliniu arba benzininiu varikliu, suBlueEFFICIENCY technologijomis. Taip pat suplanuota ir elektrinė automobilio versija. Vidutinės degalų sanaudos mieste siekia apie 5.3 l/100km, o užmiestyje degalų sunaudojama vos 4.2 l/100km.

Citan papildėMercedes-Benzmodelių šeimą, kurioje jau yraVario,SprinterirVito. Kalbant apie funkcionalumą, interjerą bei inovacijas, naujasisCitan laikomas mažuojuSprinter irVito broliu.

MB informacija

Linos Jakubauskienės nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.